Odzyskiwanie cieczy

Odkurzacze do zbierania olejów i cieczy są w stanie odfiltrować zanieczyszczenia np.: opiłki, wiórki, ścinki i drobiny metalu. Pozwala to na ponowne wykorzystanie przefiltrowanej cieczy.

Obniżenie kosztów

Filtrowanie cieczy w niektórych przypadkach pozwala na trzykrotnie dłuższe jej wykorzystywanie w procesie produkcyjnym. Pozwala to ograniczyć koszty.

Bezpłatna prezentacja

Oferowane przez nas odkurzacze można przetestować na bezpłatnej prezentacji u siebie w firmie. Daje to pewność, że wybrany odkurzacz będzie spełniał swoje zadanie.

Odkurzacze do oleju

PROSTA BUDOWA I ŁATWA OBSŁUGA

Odkurzacze do oleju, cieczy i opiłków zbudowane są modułowo. Pozwala to  skrócić czas obsługi oraz zwiększyć wygodę użytkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu opróżnienie pełnego zbiornika na ciecz oraz oczyszczenie sita trwa na tyle krótko, że ponowny powrót do pracy zajmuje bardzo mało czasu.

MODUŁOWA BUDOWA

prosta obsługa

krótkie przestoje w pracy

NIEZALEŻNA POMPA DO CIECZY

Niektóre modele naszych odkurzaczy przemysłowych do odsysania olejów, cieczy i opiłków zostały wyposażone w wydajną pompę o przepływie 150 litrów na minutę. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zbiornik z cieczą można opróżnić bardzo szybko, zaraz po zapełnieniu.

Pompa 150l/min w wybranych modelach

Szybkie opróżnianie zbiornika z cieczą

Wygoda operatora

dobierzemy odpowiedni model odkurzacza do twoich potrzeb

Zainteresowany?

Zadzwoń: (42) 253 47 45