Zaufanie wobec wszystkich klientów to priorytet dla Vervo. Chcąc ukazać skuteczność działania naszych produktów oraz ich wybrane funkcje, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję dla naszych klientów, jaką jest bezpośrednia prezentacja odkurzacza przemysłowego.

Na czym polega prezentacja odkurzaczy przemysłowych Vervo?

W wybranym przez klienta terminie, pracownik Vervo zjawi się pod wskazanym adresem z przywiezionym odkurzaczem przemysłowym. Prezentacja obejmuje m. in. opis urządzenia (ze wskazaniem na parametry techniczne odkurzacza przemysłowego), zaprezentowanie możliwości odkurzacza przemysłowego na wybranych odpadach (od tworzywa sztucznego po ciecze – w zależności od przeznaczenia odkurzacza), doradztwo techniczne.

Prezentacja odkurzacza jest bezpłatna. Osoba zgłaszająca prezentację, będzie miała możliwość zarówno zobaczy, jakie możliwości ma wskazany odkurzacz przemysłowy, jak i uzyskać wszystkie niezbędne informacje o konkretnym urządzeniu od naszego pracownika.

Prezentacja odkurzacza przemysłowego Vervo – jak zamówić?

Proces zamówienia prezentacji wygląda następująco:

  • Należy wypełnić formularz zamówienia prezentacji,
  • Zgłoszenie zostanie zweryfikowane telefoniczne przez naszego pracownika,
  • Po weryfikacji – potwierdzenie terminu prezentacji.

Na podstawie podstawowych danych (dzień, miejsce, godzina prezentacji ustalona w formularzu) oraz po weryfikacji – pracownik Vervo pojawi się wraz z odkurzaczem przemysłowym, którym osoba zgłaszająca jest zainteresowana.

Zamów prezentację odkurzacza przemysłowego

W celu uzyskania zlecenia prezentacji oferowanych przez nas odkurzaczy przemysłowych, prosimy wypełnić znajdujący się obok formularz:

Zamów prezentację